Leden 2013

24.1.2013- odjezd na lyžák

24. ledna 2013 v 21:37 | Tess |  Deník
Bohužel jsem teď dva poslední dny neměla vůbec čas , jídelníček myslím by nebyl vůbec krásný takže k ničemu. Vracím se v úterý. Bohužel se tam nemohu držet podle svých jídelníčkových pravidel, dávám si tedy chvilkový oddech a dám si co chci. Pak bude opět hubnutí jako dřív. Přeci jenom fyzická zátěž tělo vysiluje a potřebuje energii takže když bych tam držela hladovku asi bych tam i omdlela vysílením. Jídelníček dnešní sem dávat nebudu, a během lyžáku taky ne. Je to pochopitelné, mimo jiné v rakouských alpách asi ani nebude WiFi. Takže bohužel napíšu až v úterý.
Mějte se tu hezky!
odjíždíme v 11 večer... Noc bude bezesná( v busu neusnu). Takže na svahu budu mlít z posledního...
jak mě se tam nechce!

21.1.2012

21. ledna 2013 v 20:35 | Tess |  Deník
Zase to pondělí. Je mi smutno a deprese od rána. Nemám skoro na nic náladu. Přesto se mi jídelníček podařil udržet, ačkoli mám většinou v takových situací nutkání hodně jíst. Myslím že to zítra ve škole bude ještě horší než včera. Nikdo se o mě podstatně nezajímá, cokoli co řeknu je jakoby doprázdna. Přála bych si být prostě doma a nad ničím nepřemýšlet. To ovšem nejde bez toho abych byla nemocná. Ve čtvrtek jedeme na lyžák. Paráda. Myslím že tam s těmi bezcitnými lidmi kolem mě nevydržím. Nehodlám si s sebou převážet žádné nechutné sušenky, čokoládové tyčinky. Koupím si jablka a případně ještě něco nízkokalorického co mi neublíží. Děsím se snídaní, oběduobědů, večeří... Asi tam nebudu skoro vůbec jíst krom svého vlastního jídla. Vůbec se tam netěším. Jedeme až do rakouskych Alp. Od tohoto čtvrtka do příštího úterý.nevím jak to tam zvládnu. Doufám že mi tam půjde alespoň internet v mobilu, abych měla alespoň nějáké odreagování.

Jídelníček:

rano 6:30- jogurt bílá activia 83 kcal
svačina 10:40- jablko 79 kcal
obed- nič
večeře- mandarinka 35 kcal
pití- 1,75 l zeleného čaje

celkem kcal- 197 kcal

20.1.2013

20. ledna 2013 v 20:35 | Tess |  Deník
No kvuli včerejšku jsem dá se říct si dala na dnešek hladovku. Jediné co jsem dneska měla je mandarinka, jsem za to ráda. Snad ta váha bude opět klesat. No jo ty oslavy jsou prostě zlo jakmile něco ochutnáš, je to jako droga a musíš si dát víc. Mimo jiné jsem byla dnes na chvilku na lyžích ale opravdu asi jen půl hoďky. Myslím že se mi mrazem oddělila kost od masa( na prstech). Fuj jsem nechutná :D tak doslova to zrovna nebylo ale prostě mi zimou zrudly. Mamka dělala guláš, nebylo těžkě odolat, moc ho nemiluju. A zejtra zase škola, jít do té hlučné místnosti plné lidí je často otravné. Tak doufejme že to nenebude tragedie. Uzavírají se známky a já myslím že doma bude trochu dusno. Mamka se s tím docela smířila, ale babi... Ta si stále jajivně myslí, že budu mít vyznamenání. Ale co něják to doufám přežiju, možná tedy pár kázání o tom jak bych se měla učit nebo tak. No prostě to nevypadá zrovna vábně. Alespoň že mám teď nový koníček, svůj blog. Přemýšlím že si tu udělám rubriku o nových trendech nebo něčím ať to tu není takové ponuré. Ale zpět k jídelníčku:

prostě a jednoduše jsem si dala jednu mandarinku(35 kcal) kolem 15:30.
A pití: 1,25 l zeleného čaje

ps: zvládneme to!

19.1.2013- kill me!

19. ledna 2013 v 22:04 | Tess |  Deník
Nemůžu o tom snad ani psát. Mámina oslava svátku dopadla snad ještě hůř než jsem čekala. Nenávidím se za to. Přežrala jsem se a to extrémě. Mrzí mě to nezkutečným způsobem a nejradši bych vrátila čas zpět... To ovšem najde takže nastupuje tvrdší dieta než kdy před tím protože je mi jasné, že z tohodle naberu... brrr... minimálně 1 kilo. Hamba mi. Zkoušela jsem to nahoře vyzvracet ale já to prostě neumím a nejde mi to. Jsem hrozná. Nemůžu sem dát ani jídelníček protože při počítání kcal cítím, že by se mi hrnuly slzy do očí. Omlouvám se vám za to. Omlouvám se za to ANĚ. Přísahám ano že tohle je už fakt naposled, kdy mě tvá sestra přežíravost svedla. Doufám že bude líp. A taky že se vám doufám daří lépe jak mě. xoxo Tess

18.1.2013

18. ledna 2013 v 22:05 | Tess |  Deník
Dnes jsem odčinila to co jsem hnusného zpáchala včera! Jsem za to ráda že jsem to vydržela tenhle den a svůj včerejší slib splnila. Dnes jsem měla opravdu jen a jen jablko a spousta pití! Vím je to málo ale musela jsem to odčinit. Každopádně doufám že se mi to už po včerejšku zase vyrovnalo a jsem připravena hubnout dál. Už nikdy nechci nic takového udělat. Ani s tátou ani u babi nebo kdekoli jinde. Dnes mi nahrálo to, že mi bylo ráno bludno a já zůstala doma. Pak se mi udělalo líp. Měla jsem nad sebou dnes prostě kontrolu. Navíc jsem uklízela a musím říct že mi to dokonce prospělo ačkoli uklízení nesnáším. A také jsem podnikla tvrdý krok k tomu, abych se doma nikdy nemohla zcela přežrat a rozhodně to pomáhá! Dnešek se mi prostě povedl se vším všudy. Jen se teď cítím tak něják prázdná, takže ještě hodlám vypít hrnek čaje.

Jídelníček( dnes je dost jednoduchý) :

během dne: pojídala jsem po kouskách jedno jediné jablko: 83 kcal
pití: 2 l zeleného čaje


doufám že se vám bude dařit a že to ani jedna z nás o víkendu nezkazí!

ANA hesla

17. ledna 2013 v 20:08 | Tess |  ANA tipy
Vím že je to už časté téma a dost ohrané, ale na svém blogu to mít chci ač už klidně kvůli sobě. Musím si prostě některé z nich zapamatovat a říct si je až je budu nejvíce potřebovat.
Tady jsou ty, co mě nejvíce motivují:

- buď silnější než tvé chutě na nechutné kalorie.
- chceš vidět jídlo? Koukni se na svá stehna!
- hlad bolí ,ale štíhlost za to stojí.
- za krásu se musí trpět.
- vteřina na rtech roky na stehnech.
- každá kalorie navíc ti přinese jen vinu a neštěstí.
- miluješ jídlo? Až budeš hubená, budeš víc milovat sebe!
- snickerska ti obdiv nevykouzlí.
- špeky nesluší nikomu.
- nebuď stejná jako ty tlusté holky ze třídy.
- až budeš štíhlá, budeš i šťastná.

A snad to sice nejjednodušší a pro mě nejdůležitější... - BUĎ SILNÁ!

17.1.2013

17. ledna 2013 v 19:35 | Tess |  Deník
Já jsem opravdu totální pitomec! Od rána jsem se ještě docela držela ale pak... Byla jsem v obchodním domě olimpii s tátou. Prostě jsem to nezvládla a dala jsem si s nim... Grrr... Smažené čínské nudle s kuřecím masem! Jsem fakt tele. A aby toho nebylo málo... Sežrala jsem snad 150g rozinek a oříšků v jogurtu :OO . Mám obrovské výčitky takže jsem si zakázala večeři a zítra to musím odčinit! Cvičit nemůžu protože nechci svaly. Prostě zítra jedine co budu jíst je jablko a pití! Slibuju slibuju slibuju! Musím to odčinit a přes víkend to bude pokud možno s minimem kalorií. Už nikdy žádný Fast food. Ani nic sladkého fakt že ne!
S hrozným pocitem viny jídelníček:
ráno 6:15 - activia 83 kcal
svačina 10:40 83 kcal
oběd 14:25 :/// - smažené čínské nudle 135 kcal( poloviční porce druhou půlku snědl táta)
po obědě- 150g oříšky a rozinky máčené v jogurtu 450 kcal)
pití: 1,25 l zelený čaj


Ááááááá já sem fakt prase! Já to musím odčinit slibuju

16.1.2013

16. ledna 2013 v 21:25 | Tess |  Deník
Kalorie jsou dnes vyšší než včera no... Alespoň že jsem neměla objednaný oběd takže jsem na tu tmavou bagetu měla nárok. Škola dnes šla, nezhroutila jsem se. Dnes jsme už nic nepsali zítra poslední písemka z Občanky. Alespoň že jsem si dnes konečně nalakovala nehty, už jsem to plánovala dost dlouho. Na večer jsem si ztahovala paranormal activity 3, ale ztáhlo se mi to až teď takže to asi nedokoukam, stejně se pak musim ještě trochu na zítřek našrotit.

Jídelníček:

Ráno 6:30 - Activia bílá 83 kcal
Svačina 10:45 - menší jablko 63 kcal
oběd- nic
večeře 18: 20- mandarinka 26 kcal, malá tmavá bageta s trochou másla: 130 kcal
pití: 1, 75 l zeleného čaje

celkem kcal- 302 kcal :\\

15.1.2013

15. ledna 2013 v 19:56 | Tess |  Deník
Už od rána se docela držím. Vstávala jsem snad před šestou, poslední dobou mám křehký spánek. Snídaně v podobě hrušky(nevím proč ale bylo mi po ní tak něják zvláštně)... Škola byla jako obvykle pořád stejně nudná a podařilo se mi vyvlíknout z těláku ze zdravotních důvodů. Vůbec jsem ani na něj neměla náladu. Oběd jsem skoro ani nedala do pusy vypadalo to vše tak něják seschle...
Pak jsem teda sjela k babi a dědovi. A víte jak to chodí. " dáš si tohle? Dáš si tamto? A co tohle? Máš chuť na tohleto? Opravdu si nedáš ještě něco?" Dnes jsem se z toho jako zázrakem vyhnula a nedala si u nich naprosto NIC. Prostě jsem řekla že jsem přecpaná z oběda a nějákým způsobem to zkousli. Díky bohu! Přemýšlím že bych si teď něco dala ale fakt nevím doufám že se ovládnu a napomůže mi k tomu zelený čaj...

Jídelníček
ráno 6:20- hruška 92 kcal
oběd 12:45- nic
svačina- jablko 83 kcal
pití- 1,75 l zeleného čajeUž se snad udržím a nezkazím to.

14.1.2013

14. ledna 2013 v 18:59 | Tess |  Deník
Škola dnes kupodivu nebyla tak děsivá až na pár vyjímek. Prostě klasika, učitelé mají nudnou povídavou, a já koukám do blba a přemýšlím. Svačina nebyla moc kalorická takže super. Celou dobu piju zelený čaj, tak snad je to k něčemu dobré. Když se tak kouknu kolem sebe po třídě, kamarádka vedle mě je prostě oplácaná. Má velký zadek a stehna bohužel mi to nevím proč začíná lézt na nervy že s tím nic nedělá. Vím měla bych jí brát takovou jaká je, ale vemte to tak, že prostě dnes příjde v džínový minisukni a niják nad tím nepřemýšlí, ačkoli mi už párkrát říkala, že jí vadí její tučnost.
Jenže s tím nic nedělá.....

A tady je jídelníček:
snídaně 6:20 - aktivia bílá 83 kcal
svačina 9:50 - menší jablko 63 kcal
oběd- podařilo se mi dát kámošce která ho neměla.
Večeře 18:50 - 100 g okurky 16 kcal
pití- 1,5 l zeleného čaje

celkem kcal: 162 kcal

snad už zvládnu dnes nejíst držte palce! :)