Červen 2013

27.6.2013

27. června 2013 v 17:50 | Tess |  Deník
Aaaaach, už se to blíží, už je to skoro tady! Den vysvědšení je už zítra. Mamka naplánovala takové malé rodinné oslavení vysvědčení v luxusní restauraci. Sice se tam opravdu moc těším, ale bude asi velké dilema co si dám. Přemýšlela jsem nad nějákými noky, těstovinami, nebo něčím podobným. Nic méně kalorického tam asi nebude :D. Samozřejmě dezert nebude, to bych si úplně zkazila den. Ale s mojí kamarádkou která se vrátila z dovolené, plánujeme jít do CrossCafe, abychom se taky užily. Jenže jsem jí slíbila, že si dáme nějáký dortík. Tak jsem zvědavá jak to vymyslím, ale třeba cheesecake by snad nebyl tak hrozný, navíc ho mám ráda. Ale tak za odměnu bych mohla, a když bych měla zítra jen tu večeři a něco v Crosscafe mohlo by to být v pořádku. Stejně myslím, že si spíš ten dortík nedám, ale kdo ví. A tak nejdůležitější příprava na zítřek.. Nevím co na sebe :) Vypadá to asi na pěkné šaty, jen nevím které, protože mám dvoje a oboje se na to perfektně hodí. Moc bych stála o vaší radu, jinak zítra snad půjdu nahá(to asi ne, ale když má člověk dilema :DD). Dole pod článkem budou fotky obou, tak bych byla ráda, když by jste mi poradily které ;)
A k jídelníčku, ráno jsem měla 3 malé lusky hrášku, a pak jsem se narychlo strávila ještě v Crosscafe pro ledový čaj. No jo, člověk se musí připravit na zítřejší malé rozjetí!

Jídelníček:
snídaně- 3 lusky hrášku(30kcal)
oběd- ledový čaj broskev Crosscafe(nevím kolik kcal)
(Nic víc snad dnes nebude, ale kdyby jo, dopíšu)
pití: 1,5l zeleného čaje
Celkem: zhruba bych řekla tak +- 100 kcal??
Hodnocení: super, takhle se posnažit se mi často nestává :))


šaty č.1


šaty č.2


PS: Promiňte za tu kvalitu, ani otočit mi to nejde.. a ještě se omlouvám, že jsem si to nevzala rovnou na sebe, ale já prostě nějak nechci. Ale i tak je poznat kde je konec a kde začátek šatů, ne? Slbuju, že až budu vypadat lépe, vyfotím se v něčem :)

Jsem doma!! aneb 26.6.2013

26. června 2013 v 18:38 | Tess |  Deník
Tak jsem se konečně vrátila! Ruce i nohy mám, naštěstí jsem přežila. Ale nechybělo málo :D ubytování v chatkách tedy byla opravdu tragedie, ale jídelníčky se mi vedly dobře! Málo jsem jedla, zítra se zvážím a jsem zvědavá na výsledek. Před tím, než jsem se do toho obula jsem totiž jedla příliš, takže jsem zase nabrala. Ale teď to vypadá nadějně! :)) Navíc už jsem nemohla jít zase zpět nechtěla jít zase těch 15 km, tak jsem taťku ukecala aby mě odvezl. A to trvalo jen 20 min namísto šlapání po svejch by trvalo 4h.. takže výhodné! :DD Jsem tak moc ráda že jsem doma, pomalu jsem tam počítala minuty. Ale o vás jsem zprávy měla, díky svému 3G jsem si četla vaše blogy, bohužel jsem nemohla psát na svůj natož komentovat. A nehorázně mi to chybělo! Jediné, co mi dnes moc zkazilo náladu je, že když mě táta vezl, cestou jsme si povídali. A říkal, že když mě jeho úplně tupá přítelkyně viděla, tak mu pak mlela něco o tom, že mě málem nepoznala, a že jsem přý ztloustla. Ale přece nejsem zase tak tlustá ne? Nebo jo? Každopádně mě to naštvalo a mrzelo zároveň. Vím že nejsem ještě úplně podle svých představ, ale 44 kg na 155 není hrozný ne? Jo jasně, mám větší zadek, ale pro to něco dělám ne? A navíc ona má co říkat, má pneumatiky kolem pasu a celkově postavu modelkovskou taky nemá. Já jí ukážu! Kráva. No ale jak mi to táta řekl, sice se s ní kvuli tomu rafnul, že přý jsem v pohodě, ale jakmile vyšel z auta si ještě něco zařídit, začaly mi kapat slzy. Ale ztihla jsem to zamaskovat než přišel. A teď když jsem o tom psala mě to naštvalo lehce zpětně. Ale už je to momentálně v pohodě :))

Dnešní jídelníček:
snídaně- cca půl rohlíku(50 kcal)
oběd- Jablko(80kcal)
večeře- 2 pláty melouna(tak asi 70 kcal)
pití- 1,5l zeleného čaje
celkem: rovných 200kcal
hodnocení: good :D

23.6.2013

23. června 2013 v 10:52 | Tess |  Deník
A je tu ten soudný den.. jak já tam nechci! Mamka už mi balí tunu jída, vždyť se vracím ve středu, navíc dost kalorickýho. Musím to někde cestou vyhodit, hlavně ať je to ode mě daleko. Ráno jsem měla jen kus krásně rudého melouna, nevím co mě tam čeká. Budu celá nesvá, když o vás možná nebudu mít žádné správy! Na mobilu mám sice 3G ale nemohu na něm psát články, nevím jestli na něm jde vůbec komentovat, a co já vím třeba tam neni signál. Proboha hlavně ať se vrátím brzy. Pokusím se tam málo jíst, tak snad to bude možné. Vím že tu melu jen o tomhle, ale já se tam opravdu bojim jet :(( Budete mi moc chybět! těším se na vás :**

jídelníček:
snídaně- kus melouna(50 kcal)
... Ostatní chody co mě čekají vůbec nevím jak dopadnou..

xoxo Tess

22.6.2013

22. června 2013 v 11:39 | Tess |  Deník
Zdrávím,
Je dopoledne a já se dozvěděla co bude k obědu. Mamka rozhodla, že dnes si uděláme jahodové knedlíky, protože máme jahod přes příliš, musí se spotřebovat. Ale knedlíky mi zrovna do noty nehrajou, zrovna nejzdravější a nejdietnější jídlo to není. No, když si dám jeden, na něj trochu tvarohu, níkotučný jogurt a cukr aby se neřeklo, snad to nebude tak hrozné. Ráno jsem měla k snídani jen malé jahůdky od nás ze zahrady. A večer ještě nevím, doufám že to bude moje oblíbené "vezměte si kdo chce co chce!" :D Jinak rodina by chtěla možná dnes jít co já vím možná do ZOO. Zatím ale to tak vypadá, že se na to vykašlou. Počasí je dneska pro mě akorát dělané, ani horko ani zima, když bych chtěla, bez starosti můžu koukat na filmy a nepaří mi do pokoje ten rozpálený kotouč na obloze. Začínám se čím dál tím víc stresovat zítřejšího odjezdu na školní vílet. Co tam sakra budu dělat? Snažím se na to tolik nemyslet a celkem se mi to do teď dařilo. Ani nevím jestli tam bude signál, natož wifi. Pevně v to teda věřím, tak možná o vás nějáké informace budu mít. JO a zapoměla jsem se zmínit! Bude vyznamenání! :3 to znamená, že dostanu k vysvedčení kabelku jakou si vyberu(možná i nějakou značkovou). Pak samozřejmě od ostatních členů rodiny o poznání vyšší částku než za to, když bych měla trojku. To bych možná dostala tak 200 kč dohromady za snahu :DD. Takže za to si pujdu asi zabrouzdat do obchodů, abych si koupila něco pěkného na sebe, nebo možná nějákou kosmetiku ze Sephora. Tak zatím papa, zítra ráno se ještě ozvu!

Jídelníček:
snídaně- trošičku maličkých jahod( asi 30 kcal??)
oběd- s nevětší pravděpodobností jahodový knedlík( 181 kcal) :((
Večeře- pečené brambory asi 100g(140kcal??)
pití: 1,2l zeleného čaje
celkem:351 kcal
hodnocení: docela fajn, na to že je sobota :))

21.6.2013

21. června 2013 v 12:44 | Tess |  Deník
Měli jsme dnes ve škole něco jako den pro třídní, vyřizovali jsme odevzdání učebnic, vrácení klíčů, nějáké papíry apod. A měli jsme jen 4 hodiny. Jupííí :) takže jsem si teď po škole zaběhla do cross cafe pro ledový čaj s příchutí broskve (řekla bych že má v sobě málo cukru). Sedím si tu a k absolutní pohodě mi už chybí jen psát na blog. Tak jsem tu, a ťukám do klávesnice jako divá :D. S jídelníčkem jsem to dnes musela trochu upravit, kvůli tomu, že mamky přítel chce grilovat.. Maso :/. A mamka chce abych ho snědla. Říkala že buď budou špízy nebo domácí hamburgr. Fuj. Možná se mi z toho podaří nějak vyvléknout, ale moc šancí tomu nedávám. A aby mi to neudělalo čáru přes rozpočet v kaloriích, udělala jsem to tak, že jsem si celý den nic nedala, a večer tedy pravděpodobně budu muset CELOU porci toho mastného masitého pokrmu sníst. Co se dá tedy dělat... V neděli odjíždím na školní výlet, vracím se ve středu. Netěším se tam, doufám že bude neustále pršet. A nechci se koupat, natož mít na sobě před všemi plavky, prostě si na to netroufám. Je to sice na čtyři dny, ale i tak. A ty vytvářené programy.. Doufám že se nám počasí zkazí, nebude mi vadit teplo, hlavně ať je bouřka nebo ať prší. Je to poblíž jedné přehrady tak snad se mi to splní. A to nejhorší? Pravidelná strava! Jestli to budu muset vždy sníst a nebude možnost to prostě samovolně odnést, tak se zhroutím. Při nejmenším pečivo budu cpát do kapes, ale co já vím, kaši asi takhle nikam nenacpu. Na druhou stranu by to mohlo být volnější, tím pádem bych mohla docela pěkně zhubnout, žádná mamka, která by na mě až budem večeřet koukala... Ale tak zpátky k něčemu jinému... Chtěla bych zhubnout do překrásného oblečení, už jsem se tady o tom zmínila dřív. Ať už jde o nádherné bílé plavky z H&M nebo dokonalé bílé rozevláté šaty z Tally wejl

jídelníček:
snídaně- nic
svačina- nic
oběd- nic
svačina- snad nic??
Večeře- s nejvyšší pravděpodobností špíz nebo domácí hamburgr( přidám fotku)
foto of dinner..

20.6.2013

20. června 2013 v 6:54 | Tess |  Deník
Včera jsem úplně odpadla a už jsem nenapsala, byla jsem opět hrozně unavená. Nevím kde se ve mě pořád ta únava bere :)

chci zahaájit dnešní den jogurtem. Jo jo už jsem ho zase nějákou dobu neměla. Včera jsem si před večeří bohužel vzala sušenky s ořechy a čokoládou, tak to dnes musím něják napravit. Ve škole to snad nebude dnes tak krušné, začínáme výtvarkou. To je na čtvrtku nejlepší, tam se člověk po ránu vždy probudí ;). Hned jak jsem vztala, jsem se šla odvážně podívat na váhu. Zděsila jsem se... S tímhle číslem na prázdniny nemůžu jít! Takže jestli teď nezaberu, tak už fakt nevím jak to dopadne s mým svědomím. - další věc, co mě dnes čeká je, že si vezmu moje proužkované šaty bez ramínek. Trošku se bojím, že se v nich budu cítit blbě, že v nich budu vypadat blbě, ale stejně si nic jiného vzít nemůžu. Vzpomínám si, že když jsem byla malá, chtěla jsem v létě šaty nosit skoro pořád. Měla jsem je ráda, navíc jsem si asi v nich připadala jako princezna.. Ale teď už jsou tyhle časy prič a já jsem někde úplně jinde než dřív.


a tyhle si hodlám vzít na sebe... ale snad díky tomu neomdlím horkem :))Jídelníček:
snídaně- Nízkotučná activia bílá(62 kcal)
oběd- rohlík bílý(100kcal), nanuk ledňáček(85 kcal)
svačina- nanuk Nogger(190 kcal) ://
pití- 0,5l vody, 0,25l zeleného čaje -pila jsem hrozně málo!!
celkem- 437 kcal
hodnocení- Když bych omezila ten poslední nanuk, byla bych na to pyšná..

18.6.2013

18. června 2013 v 22:19 | Tess |  Deník
Ráno jsem trošku zaspala.. ale pak jsem si uvědomila, že to vlastně nevadí, protože jsme měli se třídou namířeno na drogovou prezentaci(něco jako prevence). Beztak jsem si ale myslela že neztihnu jít do sprchy a umýt si vlasy, tak jsem ledabyle utvořila na své hlavě drdol, něco namalovala na obličej a razila. Neztihla jsem snídani, ale to jsem jednoduše hodila za hlavu. I přesto, že jsem vztávala poměrně později, byla jsem na místě srazu mezi prvními :D. Pařilo na mě slunce a už se do mě dralo nesnesitelné teplo. Já vím, před několika dny jsem tohle počasí jisto jistě chtěla, ale něják mě to dnes otravovalo.. Následovalo nudné povídání o drogách a proč jim předejít.. NO abychto schrnula, nic co bych nevěděla :). Učitel se pak rozhodl, že půjdeme z ústředny města až k nám ke škole- mezitím nám navrhl zastávku v mekáči.. a co se nestalo? Mý šílení spolužáci samozřejmě byli úplně nadšení, jakoby snad ani nevěděli, co je to pro mě za tragedii.. ale já jsem si nic nedala.. ani tu zmrzlinu která by mě krásně zchladila! jojo, potěšilo mě moje jednání. Měli jsme samozřejmě dnes odpoledku, ostatně jako každý týden, s tím rozdílem, že jsme místo 2 hodin tělocviku měli 2 hodiny fyziky jako supl. Ano, bylo to docela utrpení, už jsem ani nevěděla, v jaké pozici jsem jestě neseděla. Ale pořád lepší než se natřásat před třídou při stupidními hrami ;)). Domů jsem se dostala asi v půl páté, ještě jsem se cestou ze školy stavila pro kapsičky pro kočičáka, jinak by mě otravoval tak dlouho, dokud by něco nedostal. Já nevím kde to vzal, ale je neuvěřitelně tvrdohlavý a neodbytný! Chtěla jsem si teď večer dát nějáké malé cvičení, ale už na to nemám sílu... Tak jsem hlavně ráda, že jsem se dohrabala sem :D

A jak dnes jídelníček?

Nesl se dnes ve znamení převážně pečiva- měla jsem na něj neuvěřitelnou chuť! to bylo asi dohromady 500 kcal.. a jinak ještě jablíčko :3

PS: Je toho dneska něják víc, ne? :)

Fashion thinspo

17. června 2013 v 22:28 | Tess |  Thinspiration
Milujuuu <3


¨


17.6.2013

17. června 2013 v 15:34 | Tess |  Deník
Tááák a už máme po testech! Joo! Můžu se konečně pořádně věnovat blogu, žádné testy, zkoušení... A také chci být tady s vámi. Kolektiv u nás ve třídě není zrovna nejlepší, a tak jsem moc ráda za vás tady. Bohůžel jak jsem finishovala známky, nevěnovala jsem se svým jídelníčkům zrovna hezky. Zase! Ach jo štve mě to, ale beztak mi nic jiného nezbývá než se snažit. Hodlám dneska schromšždit konečně moje plánované thinspo apod.
A chci si pořádně probrouzdat po vašich blogách! ;))

jídelníček:
PŮST- včera jsem byla na oslavě babičky svátku(jups) a sytá jsem tak na týden do předu!

11.6.2013

11. června 2013 v 21:44 | Tess |  Deník
Rozhodla jsem se dnes ještě hubnutí odložit na zítra. Píšeme poslední testy a jestli dostanu vyznamenání(což je kupodivu opravdu reálné!!), matka bude spokojená a nikdo mě nebude deptat tím, proč mám takšpatné známky. Proto jsem dnes jedna celkem na můj poměr více, navíc k doplnění cukrů sloužila nutela(no jo! :D). Takže já blbá zase odkládám hubnutí, protože to teď nezvládám. Toto je asi fakt jen výmluva pro mé svědomí, nic víc ,nic míň. Celý den poslouchám jednu neuvěřitelně chytlavou písničku. Docela zvedá náladu, teda alespoň mě. Ale řekla bych, že je o rozchodu a citech, tak nevím.


Jídelníček- přiznám se vám jen k nutele :OO :D... Ostatní je... Ehm.. Fuj fuj fuj!!